Saturday 25 April 2009

Laupäev 25 Aprill

Tänase päeva ühsinimetajaks võik panna sport. Sest täna oli telekast nii palju spordi sündmusi et ainult keera telekas lahti ja vaata. Esiteks vaatasin ma Vormel1 Kvalifikatsiooni mis oli suhtelised dramaatiline. Bahreini GP peetut gvalifikatsiooni sõidus stardivad esireast Toyotad esimese stardikoha sõitis väljam Jarmo Trulli ja teiselt kohalt stardib tema meeskonna kaaslane Timo Glock. Parim feraari piloot oli alles 8 ja selleks oli Filipe Massa. Minu lemmikpiloot kellele mina kaasa elan oli alles 10 kohal ja selleks on Kimi Räikkönen. Ma ei tea mis Feraaris toimub nad vist pole oma autot õigel ajal võistluskorda vist saanud. Vaid püüavad seda edasi arendada. See ei ole ju normaalne et meeskond kes on pidevalt välja sõitnud esimesi aegu on nuud 8 ja 10 kohal. Siis peab midagi viga olema et ei suuteta nii kiiresti sõita. Täna oli ka Balti liiga 3 koha mäng millest võttis osa ka meie meeskond TÜ/Rock. Esimese veerandaeg pani mind muretsema sest Riia ASK Viskas esimesel poolajal 29puntkti meie vaid 11.Teisel veerandaal suutis TÜ/Rock ennast kokku võtta hakkates ilusat kovpalli näitama. Ja kaises oli meil kõik korras vastased ei saanud 5 minutiga mitte ühtegi korvi. Poolaja lõppuks läksid meeskonnad vaheajale Riia ASK juhtimisel 39:37. Peale mõningat puhkust võttis Tartu meeskod ohjad enda kätte kuid siiski ja neljanda veerandajale mindi juba vastu Rock juhtimiel 56:50 Peasi et nad ka 4 veerandaja vast peaksid. Vastaste mängijates oli märkata väsimust ju nad panid kõik oma jõu ja energija ava veerandsse. Aga nagu õeldakse mängu lõppetab kohtunikku vile pole vahet mittu punti sa esimesel veerandil viskasid tähtis on see et kui suur on vahe mängu lõppus ja see oli 9 punkti meie kasuks mängu lõpp skoor oli 77:68 Nii et TÜ Rock on Balti liiga tugevuselt 3 meeskond. Me oleme suutnud alistada hooaja jooksul nii mõnegi Läti või Leedu suurklubi. Aga mine tea võibolla on jõu vahekorrad aasta pärast hoopis teisugused. Ja võibolla on mõnel meie klubil asja Balti liiga 1 koha mängule. Balti liiga võitjaks tuli Leedu klubi Vilnuse Lietuvos Rytas ta võitis finaalis Kaunase Zalgirist 97:74. Nii et taas on Leedu klubi Balti liiga Võitja. Ma arvan et mõne aasta päast võib olla selleks mõni Eesti klubi